Ettevõttest

OÜ Autokonsultatsioonid pakub sõltumatut konsultatsiooniteenust eraisikule või ettevõttele auto ostmisel või müümisel.

Teenuse eesmärk on hoida kokku kliendi aega ja raha ning lõpptulemusena leida talle sobivaim lahendus.Missioon

Enamikule meist on auto ostmine oluline ja võib-olla kaalukaim otsus pärast eluaseme soetamist. Seepärast soovime, et tehtud valik oleks võimalikest parim.

Auto soetamise otsusest alates veedetakse tunde internetis surfates, automüüjate salonge külastades, sõpru-tuttavaid usutledes jne. Erinevate automarkide ja -mudelite võrdlemine, hinnaläbirääkimised ja liisinguprotseduurid on sageli väsitavad, ajakulukad ja stressi- tekitavad. Lõpuks tehakse olude sunnil äkkotsus, mis ei pruugi alati parim olla.

Traditsioonilised auto soetamise viisid pole paljudele meelepärased ja seetõttu soovitakse abi saada spetsialistidelt, kellel on autode ostmise ja müümise kohta rohkem teadmisi ja kogemusi.

Nagu kinnisvaratehingus kasutatakse maakleri abi, nii saab ka auto ostmisel või müümisel kasutada konsultatsiooniteenuseid.

Säästame aega ja raha! Muudame auto ostmise ja müümise lihtsamaks!

 

Miks peaksite just meid valima?

* Personaalne teenindus

Oleme Teie sõltumatu esindaja autofirmades ning lähtume kliendi soovidest ja vajadustest. Saate oma küsimustega alati otse meie poole pöörduda.

 

* Säästate aega

Te ei pea raiskama aega internetiotsingutele ja salongikülastustele. Meie kasutame kõiki asjakohaseid allikaid, et leida Teile sobiv auto.

 

* Säästate raha

Töötame parima tehingu nimel. Meie kogemused aitavad Teil soovitud tulemuseni jõuda.

 

* Parimad lahendused

Leiame Teile sobiva uue auto ja aitame realiseerida kasutatud sõiduki.

 


Inimesed

Indrek on autondusega seotud juba üle 25 aasta. Ta hakkas 1990. -aastate alguses Lääne-Euroopast kasutatud autosid vahendama. 1995. -aastal asus ta tööle Fordi ametlikus esinduses Tartus, töötades erinevatel ametikohtadel kuni 1998. -aastani. Sellele järgnes pikk karjäär automüüjana, hiljem müügijuhina uusi Citroëne ja Hondasid müüvas ettevõttes kuni 2015. -aastani. Aastate jooksul müüs Indrek üle 2500 uue ja kasutatud auto.

Oma töös nägi Indrek sageli inimeste asjatundmatust ja nõutust auto ostu-müügi protsesside juures. Sellest ajendatuna tekkis mõte pakkuda konsultatsiooniteenust, mis aitab inimestel autot osta või müüa võimalikult vähese aja-, raha- ja närvikuluga.

Kui Teil on soov osta uus auto või realiseerida olemasolev kasutatud sõiduk, siis võtke ühendust Indrekuga. Kogemus maksab!